Objednávky vyřizujeme okamžitě po přijetí. O stavu objednávky, Vás vždy informujeme e-mailem. Po vytvoření objednávky, Vám bude automaticky ihned zaslán potvrzovací e-mail, který Vám potvrdí, že jsme objednávku v pořádku obdrželi. Proto je nutné uvést v objednávce správně Váš e-mail a také, číslo telefonu nejlépe mobilního a to hlavně pro dopravce, který Vás bude informovat SMS nebo telefonicky o průběhu doručování zásilky.

 

Nabízíme následující druhy dopravy:

 

                    Výdejní místo Zásilkovna 49,-Kč  Seznam výdejních míst zde

Vyberte a zkopírujte požadovanou adresu Zásilkovny a vložte ji těsně před odesláním objednávky do kolonky vzkaz prodejci.


 

Logo Česká poštaDoporučená zásilka 59,-Kč

Touto službou, lze zaslat zboží, které vejde do velké bublinkové - protinárazové obálky nebo malého balíčku. Doba dodání je do 1-2 dnů od podání zásilky. Pošta u tohoto typu zásilky informativní SMS ani e-mail nezasílá. Pokud Vás doručovatel nezastihne, bude zásilka uložena na příslušné poště.

 

Logo Česká poštaBalík Do balíkovny 59,-Kč

Seznam Balíkoven zde Vyberte a zkopírujte požadovanou adresu Balíkovny a vložte ji těsně před odesláním objednávky do kolonky vzkaz prodejci. Služba balík Do balíkovny garantuje rychlé a pohodlné vyzvednutí balíku. Po podání je balík následující pracovní den připraven k vyzvednutí. V okamžiku uložení balíku na Vašem výdejním místě Balíkovna, Vám bude zasláno avízo o uložení balíku. Pro vyzvednutí není třeba předkládat doklad totožnosti, proto balík může vyzvednout i třetí osoba, stačí pouze sdělit jméno a kód, který jste od České pošty obdrželi. Pro vyzvednutí Balíku Do balíkovny můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt s názvem Balíkovna. Stačí zvolit na vyvolávacím systému tlačítko Zrychlený výdej balíků, zadat potvrzení formou kódu pro vyzvednutí zásilky a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Na všech specializovaných přepážkách Balíkovna můžete uhradit dobírku platební kartou a to i na depech. Balík je uložen 7 dnů.

 

Logo Česká pošta Balík Na poštu 79,-Kč

Služba zahrnuje standardní dobu doručení a to do druhého dne od podání zásilky na poštu, která tuto službu nabízí. V okamžiku uložení balíku na Vámi zvolené poště budete informování e-mailem i SMS. Zásilka bude uložena maximálně po dobu 7 dnů. Podle čísla Vaší zásilky máte možnost sledovat její pohyb na stránkách České pošty.

 

Logo Česká poštaBalík Do ruky 89,-Kč

Služba zahrnuje standardní dobu doručení a to do druhého dne od podání zásilky. O průběhu doručování budete informování e-mailem i SMS. Podle čísla Vaší zásilky máte možnost sledovat její pohyb na stránkách České pošty. V případě, že Vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese, bude zásilka uložena na příslušné poště a to 7 dnů. Podle čísla balíku se můžete s Českou poštou domluvit na novém termínu pro doručení.

 

Logo DPD Kurýr DPD 119,-Kč      

Služba zahrnuje dodání do druhého dne od podání zásilky, až 3 pokusy o doručení a den před doručením zasílají informativní e-mail. 

 

 

Nabízíme následující druhy platby:

 

Dobírka 36,-Kč  (zboží platíte, až při převzetí zásilky)

 

Předem na účet 0,-Kč po vytvoření objednávky, Vám bude automaticky ihned zaslán potvrzovací e-mail, kde najdete číslo účtu pro úhradu. Po připsání částky na náš účet, který máme vedený u České spořitelny, Vám okamžitě zásilku odešleme.

(Banky již převádí platby rychle a tak se často stává, že zásilky odesíláme ještě v den objednání)

 

Fakturou se splatností 0,-Kč  nabízíme všem školám, školkám, spolkům,

SVČ, DDM a dalším organizacím a po domluvě i našim stálým zákazníkům. (V zásilce, bude společně s objednaným zbožím faktura na proplacení, která musí být uhrazena do 14-ti dní na náš účet.)

 

Hotově 0,-Kč tuto možnost platby nabízíme při osobním odběru zboží v provozovně Drnovice (nutno domluvit předem!)                                                                                                                                                                                                        

Objednávat můžete také e-mailem nebo telefonicky.

 

Na Slovensko zasíláme pouze na dobírku a to na adresu prostřednictvím Slovenské pošty, DPD, GLS nebo UPS. Konečná cena u tohoto způsobu dopravy včetně dobírky je (7 EUR) Dále nabízíme vyzvednutí zásilky v síťi výdejních míst Zásilkovna na území Slovenské republiky (cena včetně dobírky je 5 EUR) Seznam výdejních míst zde. Dobírkovou částku zákazník zaplatí, až na místě předání zásilky a to v EUR. Při zpracování objednávky, převedeme celkovou částku z Kč na EUR a to dle aktuálního kurzu.

 

Reklamační řád:

Kupující má právo v souladu s § 53 odst.7 občanského zákoníku odstoupit od kupní smlouvy, bez udání důvodu a to do 14-ti dnů od převzetí zboží. Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, bude mu vrácena celková kupní cena.

 

Provozovatel obchodu a kontaktní informace pro veškeré dotazy:

Leoš Jakubec
Drnovice 181, 679 76 Drnovice u Lysic
Mobil: 602 954 080

IČ: 62133837
www.keramickepomucky.cz

Firma Leoš Jakubec, není plátce DPH.