O stavu objednávky, Vás vždy informujeme e-mailem. Po vytvoření objednávky, Vám bude automaticky ihned zaslán potvrzovací e-mail, který Vám potvrdí, že jsme objednávku v pořádku obdrželi. Proto je nutné, uvést v objednávce správně Váš e-mail a také, číslo telefonu a to hlavně pro dopravce, který Vás bude informovat SMS nebo telefonicky o průběhu doručování zásilky.

 

Nabízíme následující druhy dopravy:   

  

Balík Do balíkovny 59,-Kč

Seznam Balíkoven zde Vyberte a zkopírujte požadovanou adresu Balíkovny a vložte ji těsně před odesláním objednávky do kolonky vzkaz prodejci. Služba balík Do balíkovny garantuje rychlé a pohodlné vyzvednutí balíku. Po podání je balík následující pracovní den připraven k vyzvednutí. V okamžiku uložení balíku na Vašem výdejním místě Balíkovna či výdejním boxu OX point, Vám bude zasláno avízo o uložení balíku. Pro vyzvednutí není třeba předkládat doklad totožnosti, proto balík může vyzvednout i třetí osoba, stačí pouze sdělit jméno a kód, který jste od České pošty obdrželi. Pro vyzvednutí Balíku Do balíkovny můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt s názvem Balíkovna. Stačí zvolit na vyvolávacím systému tlačítko Zrychlený výdej balíků, zadat potvrzení formou kódu pro vyzvednutí zásilky a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Na všech specializovaných přepážkách Balíkovna můžete uhradit dobírku platební kartou a to i na depech. Balík je uložen 7 dnů.                                                                                                                                                                                                                    

Balík Do ruky 99,-Kč

Služba zahrnuje standardní dobu doručení následující pracovní den od podání zásilky. O průběhu doručování budete informování e-mailem i SMS. Podle čísla Vaší zásilky máte možnost sledovat její pohyb na stránkách České pošty. V případě, že Vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese, bude zásilka uložena na příslušné poště a to 7 dnů. Podle čísla balíku se můžete s Českou poštou domluvit na novém termínu pro doručení.

 

 Balík Na poštu 89,-Kč

Služba zahrnuje standardní dobu doručení následující pracovní den od podání zásilky na poštu, která tuto službu nabízí. V okamžiku uložení balíku na Vámi zvolené poště budete informování e-mailem i SMS. Zásilka bude uložena maximálně po dobu 7 dnů. Podle čísla Vaší zásilky máte možnost sledovat její pohyb na stránkách České pošty.

 

                           Zásilkovna - Výdejní místo 79,-Kč  Seznam výdejních míst zde

Vyberte a zkopírujte požadovanou adresu Zásilkovny a vložte ji těsně před odesláním objednávky do kolonky vzkaz prodejci. Doba dodání je 1 - 2 pracovní dny od podání.

   

                            Zásilkovna domů - dodání na adresu 99,-Kč 

Zásilku doručí kurýr Zásilkovny a to na adresu uvedenou v objednávce. O průběhu doručování, budete informováni e-mailem i SMS. Doba dodání u tohoto typu dopravy je 1 - 2 pracovní dny od podání.

 

 

Nabízíme následující druhy platby:

Předem na účet - ZDARMAPo vytvoření objednávky, Vám bude automaticky a ihned zaslán potvrzovací e-mail, kde najdete číslo účtu pro úhradu. Po připsání částky na náš účet, který máme vedený u České spořitelny, Vám zásilku odešleme.

 

Dobírka 38,-Kč  (zboží platíte, až při převzetí zásilky)

 

Fakturou se splatností - ZDARMA. Tento způsob platby nabízíme všem školám, školkám, spolkům,

SVČ, DDM a dalším organizacím a po domluvě i našim stálým zákazníkům. (V zásilce, bude společně s objednaným zbožím faktura k proplacení, kterou je nutno uhradit do 14-ti dní na náš účet)

 

 

 

DOPRAVA NA SLOVENSKO JIŽ OD 5 EUR

Na Slovensko zasíláme pouze na dobírku a to na adresu dopravcem SPS, Remax nebo poštou. Konečná cena u tohoto způsobu dopravy včetně dobírky je 7 EUR. Dále nabízíme doručení na výdejní místa slovenské Zásielkovny. Cena včetně dobírky je 5 EUR. Seznam výdejních míst zde. Dobírkovou částku zákazník zaplatí, až na místě předání zásilky a to v EUR. Při zpracování objednávky, převedeme celkovou částku z Kč na EUR a to dle aktuálního kurzu ČNB. Doba dodání zásilky je 2 - 3 pracovní dny od podání.

 

Reklamační řád:

Kupující má právo v souladu s § 53 odst.7 občanského zákoníku odstoupit od kupní smlouvy, bez udání důvodu a to do 14-ti dnů od převzetí zboží. Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, bude mu vrácena celková kupní cena.

 

Provozovatel obchodu a kontaktní informace pro veškeré dotazy:

Leoš Jakubec
Drnovice 181, 679 76 Drnovice u Lysic
Mobil: 602 954 080

IČ: 62133837
www.keramickepomucky.cz

Firma Leoš Jakubec, není plátce DPH.