Objednávky vyřizujeme ihned po přijetí a odesíláme prostřednictvím spolehlivé přepravní společnosti DPD nebo České pošty. O stavu objednávky, vás vždy informujeme e-mailem. Po vytvoření objednávky, vám bude automaticky ihned zaslán potvrzovací e-mail, který vám potvrdí, že jsme vaši objednávku v pořádku obdrželi. Proto je nutné uvést v objednávce správně váš e-mail a také číslo telefonu nejlépe mobilního a to hlavně pro dopravce, který vás bude kontaktovat při doručování zásilky.

 

Nabízíme následující druhy dopravy:

Česká pošta - doporučená zásilka (do 2kg)  59,-Kč

Touto službou, lze zaslat zboží v balíčku nebo protinárazové obálce a to do 2kg, termín doručení je většinou do 1-2 dnů od podání zásilky. Pošta u tohoto typu zásilky informativní SMS nezasílá. Pokud vás doručovatel nezastihne, bude zásilka uložena na příslušné poště.

 

Česká pošta - Balík do ruky 89,-Kč

Služba zahrnuje standardní dobu doručení a to do druhého dne od podání zásilky. Podle čísla vaší zásilky máte možnost sledovat pohyb zásilky na stránkách České pošty. V případě, že vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese, bude zásilka uložena na příslušné poště a to 7 dní. Podle čísla balíku se můžete s Českou poštou domluvit na novém termínu pro doručení.

 

Česká pošta - Balík na poštu 89,-Kč

Služba zahrnuje standardní dobu doručení a to do druhého dne od podání zásilky na poštu, která tuto službu nabízí. Zásilka bude uložena maximálně po dobu 7 dnů. Podle čísla vaší zásilky máte možnost sledovat pohyb zásilky na stránkách České pošty.

 

Přepravní společnost DPD 89,-Kč

Velmi spolehlivá služba DPD Private, která zahrnuje standardní dobu doručení a to do druhého dne od podání zásilky, dále možnost sledování zásilky, až tři pokusy o doručení, není-li adresát zastižen. V den, kdy bude zásilka doručována, vám bude též doručena sms s časovým rozmezím pro doručení. Pokud vám nebude čas nebo den vyhovovat, můžete jej změnit pomocí sms nebo e-mailu.

 

 

Nabízíme následující druhy platby:

 

Dobírka 35,-Kč  (zboží platíte až při převzetí zásilky)

 

Předem na účet 0,-Kč po vytvoření objednávky, vám bude automaticky ihned zaslán potvrzovací e-mail, kde najdete číslo účtu pro úhradu. Po připsání částky na náš účet vedený u České spořitelny, vám okamžitě zásilku odešleme.

(Banky již převádí platby rychle a tak se často stává, že zásilky odesíláme ještě v den objednání)

 

Fakturou se splatností 0,-Kč  nabízíme všem školám, školkám, spolkům,

SVČ, DDM a dalším organizacím a po domluvě i našim stálým zákazníkům. (V zásilce bude společně s objednaným zbožím faktura na proplacení, která musí být uhrazena do 14-ti dní na náš účet.)

 

Hotově 0,-Kč tuto možnost platby nabízíme při osobním odběru zboží v provozovně Drnovice (nutno domluvit předem!)                                                                                                                                                                                                        

Objednávat můžete také e-mailem i telefonicky - neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

 

Slovenským zákazníkům zasíláme naše produkty, které objednají přes e-shop a to pouze na dobírku. Objednávky odesíláme prostřednictvím Slovenské pošty nebo zásilkové služby UPS. Konečná cena dopravy včetně dobírky je 195,-Kč ( 7-8 EUR )

Dobírkovou částku zákazník zaplatí až na místě doručení zásilky a to v EURO a už mu nebudou účtované žádné další poplatky za převod měny!!! Při zpracování objednávky, převedeme celkovou částku z Kč na EURO a to dle aktuálního kurzu.

 

Reklamační řád:

Kupující má právo v souladu s § 53 odst.7 občanského zákoníku odstoupit od kupní smlouvy, bez udání důvodu a to do 14-ti dnů od převzetí zboží. Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, bude mu vrácena celková kupní cena.

 

Provozovatel obchodu a kontaktní informace pro veškeré dotazy:

Leoš Jakubec
Drnovice 181, 679 76 Drnovice u Lysic
Mobil: 602 954 080
IČ: 62133837
Firma Leoš Jakubec není plátce DPH.
e-mail:
jakubec.leos@seznam.cz