Struny řezací, obkročáky, kulmíky

Struna na krájení keramické hlíny

Struna nerezová je potřebná k řezání keramické hlíny a dalších modelovacích hmot přímo z balíčku a odřezávání vymodelovaných výrobků z podložky nebo odřezávání vytočených výrobků z hrnčířského kruhu. Délka lanka je 36cm včetně držátek z tvrdého bukového dřeva. Struna je velice pevná a keramická hlína se krásně prořezává.

Vaše cena: 15,00 Kč

Struna na krájení keramické hlíny silná

Struna nerezová silná je potřebná k řezání keramické hlíny a dalších hmot přímo z balíčku a odřezávání vymodelovaných výrobků z podložky i vytočených výrobků z hrnčířského kruhu. Struna je dlouhá 62cm včetně držátek z tvrdého bukového dřeva. Struna je velice pevná.

Vaše cena: 23,00 Kč

Struna nylon na krájení keramické hlíny

Struna nylonová je potřebná k řezání keramické hlíny a dalších hmot přímo z balíčku a odřezávání vymodelovaných výrobků z podložky nebo odřezávání vytočených výrobků z hrnčířského kruhu. Struna je dlouhá 70-80cm včetně držátek z tvrdého bukového dřeva.   

Vaše cena: 22,00 Kč

Houbička na keramiku obdélník

Houbička je potřebná při točení na hrnčířském kruhu, obtáčení, retušování, uhlazování, modelování a vymývání. Síla houbičky 2cm a rozměr cca 9x6cm.

Vaše cena: 11,00 Kč

Houbička na keramiku ovál

Houbička je potřebná při točení na hrnčířském kruhu, obtáčení, retušování, uhlazování, modelování a vymývání. Oválný tvar houbičky skvěle padne do ruky. Síla houbičky 2cm a rozměr cca 9x6cm.  

Vaše cena: 15,00 Kč

Kulmík velký

Kulmík je potřebný při točení na hrnčířském kruhu k vysoušení přebytečné vody i pro uhlazování vnitřních ploch modelovaných výrobků. Délka kulmíku je celkem 41cm, molitanový váleček 5cm x 4-5cm.

Vaše cena: 31,00 Kč

Obkročák na hrnčířský kruh

Obkročák na hrnčířský kruh je užitečný k přenášení rozměrů při točení keramiky. Je vyroben z kvalitního tvrdého bukového dřeva. Max. rozpětí 36cm.

Vaše cena: 55,00 Kč

Obkročák k modelování

Mírně zahnutý obkročák je užitečný k přenášení rozměrů při modelování. Je vyroben z kvalitního tvrdého bukového dřeva. Max. rozpětí 47cm.

Vaše cena: 52,00 Kč